Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα της Ανατολικής Περιφέρειας της BIG Elite
2016-10-20 09:22:38

                                                              

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα της Ανατολικής Περιφέρειας του πρωταθλήματος της BIG Elite:

BIG ELITE EAST
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ    
    1η Αγωνιστική      
12/3/15 ΠΕΜΠΤΗ ALLEY ΟΥΠΣ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 20::30 ΠΑΡΑΛΙΑ
15/3/15 ΠΕΜΠΤΗ SAPAKIA BC ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 22:00 ΡΕΝΤΗ
14/3/15 ΣΑΒΒΑΤΟ MOSCHATO BULLS AABC 20:00 ΡΕΝΤΗ
15/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ A.C TIMBERWOLVES YAYA BC 21:30 ΡΕΝΤΗ
           
           
    2η Αγωνιστική      
19/3/15 ΠΕΜΠΤΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC ALLEY ΟΥΠΣ 22:00 ΡΕΝΤΗ
19/3/15 ΠΕΜΠΤΗ MOSCHATO BULLS A.C TIMBERWOLVES 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
19/3/15 ΠΕΜΠΤΗ AABC SAPAKIA BC 20:30 ΡΕΝΤΗ
19/3/15 ΠΕΜΠΤΗ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS YAYA BC 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
           
           
    3η Αγωνιστική      
22/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS MOSCHATO BULLS 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
22/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ SAPAKIA BC ALLEY ΟΥΠΣ 18:30 ΡΕΝΤΗ
22/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ AABC A.C TIMBERWOLVES 21:30 ΡΕΝΤΗ
22/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC YAYA BC 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
           
           
    4η Αγωνιστική      
28/3/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ALLEY ΟΥΠΣ A.C TIMBERWOLVES 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
28/3/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS SAPAKIA BC 21:30 ΟΑΚΑ
29/3/15 ΚΥΡΙΑΚΗ AABC YAYA BC 20:00 ΡΕΝΤΗ
28/3/15 ΣΑΒΒΑΤΟ MOSCHATO BULLS ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
           
           
    5η Αγωνιστική      
18/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ MOSCHATO BULLS SAPAKIA BC 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
18/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ AABC ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
19/4/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS A.C TIMBERWOLVES 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
19/4/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ALLEY ΟΥΠΣ YAYA BC 20:00 ΡΕΝΤΗ
           
           
    6η Αγωνιστική      
25/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 20:00 ΡΕΝΤΗ
25/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ MOSCHATO BULLS YAYA BC 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
25/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ALLEY ΟΥΠΣ AABC 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
25/4/15 ΣΑΒΒΑΤΟ A.C TIMBERWOLVES SAPAKIA BC 21:30 ΡΕΝΤΗ
           
           
    7η Αγωνιστική      
30/4/15 ΠΕΜΠΤΗ MOSCHATO BULLS ALLEY ΟΥΠΣ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
30/4/15 ΠΕΜΠΤΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC A.C TIMBERWOLVES 20:30 ΡΕΝΤΗ
30/4/15 ΠΕΜΠΤΗ AABC ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 22:00 ΡΕΝΤΗ
30/4/15 ΠΕΜΠΤΗ SAPAKIA BC YAYA BC 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
           
           
    8η Αγωνιστική      
3/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS ALLEY ΟΥΠΣ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
3/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC SAPAKIA BC 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
3/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ AABC MOSCHATO BULLS 17:00 ΟΑΚΑ
3/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ YAYA BC A.C TIMBERWOLVES 20:00 ΡΕΝΤΗ
           
           
    9η Αγωνιστική      
10/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ALLEY ΟΥΠΣ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 21:30 ΡΕΝΤΗ
9/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ A.C TIMBERWOLVES MOSCHATO BULLS 18:30 ΡΕΝΤΗ
9/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ SAPAKIA BC AABC 20:00 ΡΕΝΤΗ
10/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ YAYA BC ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 17:00 ΟΑΚΑ
           
           
    10η Αγωνιστική      
16/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ MOSCHATO BULLS ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 20:00 ΟΑΚΑ
16/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ALLEY ΟΥΠΣ SAPAKIA BC 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
16/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ A.C TIMBERWOLVES AABC 21:30 ΡΕΝΤΗ
16/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ YAYA BC ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 20:00 ΡΕΝΤΗ
           
           
    11η Αγωνιστική      
24/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ A.C TIMBERWOLVES ALLEY ΟΥΠΣ 20:00 ΡΕΝΤΗ
24/5/15 ΚΥΡΙΑΚΗ SAPAKIA BC ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
23/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ YAYA BC AABC 20:00 ΟΑΚΑ
23/5/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC MOSCHATO BULLS 18:30 ΡΕΝΤΗ
           
           
    12η Αγωνιστική      
28/5/15 ΠΕΜΠΤΗ SAPAKIA BC MOSCHATO BULLS 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
28/5/15 ΠΕΜΠΤΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC AABC 20:30 ΡΕΝΤΗ
28/5/15 ΠΕΜΠΤΗ A.C TIMBERWOLVES ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
28/5/15 ΠΕΜΠΤΗ YAYA BC ALLEY ΟΥΠΣ 22:00 ΡΕΝΤΗ
           
           
    13η Αγωνιστική      
7/6/15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
6/6/15 ΣΑΒΒΑΤΟ YAYA BC MOSCHATO BULLS 20:00 ΡΕΝΤΗ
4/6/15 ΠΕΜΠΤΗ AABC ALLEY ΟΥΠΣ 22:00 ΡΕΝΤΗ
6/6/15 ΣΑΒΒΑΤΟ SAPAKIA BC A.C TIMBERWOLVES 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
           
           
    14η Αγωνιστική      
11/6/15 ΠΕΜΠΤΗ ALLEY ΟΥΠΣ MOSCHATO BULLS 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
13/6/15 ΣΑΒΒΑΤΟ A.C TIMBERWOLVES ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 20:00 ΡΕΝΤΗ
13/6/15 ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΚΛΑΧΩΜΑ THUNDERS AABC 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
11/6/15 ΠΕΜΠΤΗ YAYA BC SAPAKIA BC 20:30 ΡΕΝΤΗ