Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Τελικής Φάσης ΠΤΜ 2013-2014
2015-10-07 01:28:22

Παρακάτω ακολουθεί το αγωνιστικό πρόγραμμα της φάσης των Play Off των Ομίλων του ΠΤΜ:



   ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ 1    
ΠΑΡ 20:30 ΘΕΣΗ 5 23/5/2014 ΘΕΣΗ 12 ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒ 18:00 ΘΕΣΗ 6 24/5/2014 ΘΕΣΗ 11 ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 8 24/5/2014 ΘΕΣΗ 9 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΘΕΣΗ 7 25/5/2014 ΘΕΣΗ 10 ΡΕΝΤΗ
         
         
    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ 2    
ΠΑΡ 20:30 ΘΕΣΗ 5 30/5/2014 ΘΕΣΗ 12 ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒ 18:00 ΘΕΣΗ 6 31/5/2014 ΘΕΣΗ 11 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 18:00 ΘΕΣΗ 8 1/6/2014 ΘΕΣΗ 9 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΘΕΣΗ 7 1/6/2014 ΘΕΣΗ 10 ΡΕΝΤΗ
         
         
    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΔΥΤΙΚΟΥ 1    
ΣΑΒ 18:00 ΘΕΣΗ 1 7/6/2014 ΘΕΣΗ 8-9 ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 2 7/6/2014 ΘΕΣΗ 7-10 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 18:00 ΘΕΣΗ 3 8/6/2014 ΘΕΣΗ 6-11 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΘΕΣΗ 4 8/6/2014 ΘΕΣΗ 5-12 ΡΕΝΤΗ
         
         
    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΔΥΤΙΚΟΥ 2    
ΣΑΒ 18:00 ΘΕΣΗ 3 14/6/2014 ΘΕΣΗ 6-11 ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 4 14/6/2014 ΘΕΣΗ 5-12 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 18:00 ΘΕΣΗ 1 15/6/2014 ΘΕΣΗ 8-9 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΘΕΣΗ 2 15/6/2014 ΘΕΣΗ 7-10 ΡΕΝΤΗ
         
         
    FINAL FOUR ΔΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ    
ΠΑΡ 20:30 1 20/6/2014 4 ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡ 22:00 2 20/6/2014 3 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 18:00 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Α 22/6/2014 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Β ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΥ Α 22/6/2014 ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΥ Β ΡΕΝΤΗ
         

 

 



          ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ 1    
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 5 24/5/2014 ΘΕΣΗ 12 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΑΒ 21:00 ΘΕΣΗ 6 24/5/2014 ΘΕΣΗ 11 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΚΥΡ 19:00 ΘΕΣΗ 7 25/5/2014 ΘΕΣΗ 10 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 20:30 ΘΕΣΗ 8 25/5/2014 ΘΕΣΗ 9 ΠΑΡΑΛΙΑ
         
         
    ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ 2    
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 5 30/5/2014 ΘΕΣΗ 12 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΑΒ 21:00 ΘΕΣΗ 6 31/5/2014 ΘΕΣΗ 11 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΚΥΡ 19:00 ΘΕΣΗ 7 1/6/2014 ΘΕΣΗ 10 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 20:30 ΘΕΣΗ 8 1/6/2014 ΘΕΣΗ 9 ΠΑΡΑΛΙΑ
         
         
    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1    
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 1 6/6/2014 ΘΕΣΗ 8-9 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΑΒ 21:00 ΘΕΣΗ 2 7/6/2014 ΘΕΣΗ 7-10 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΚΥΡ 19:00 ΘΕΣΗ 3 8/6/2014 ΘΕΣΗ 6-11 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 20:30 ΘΕΣΗ 4 8/6/2014 ΘΕΣΗ 5-12 ΠΑΡΑΛΙΑ
         
         
    ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2    
ΣΑΒ 19:30 ΘΕΣΗ 3 13/6/2014 ΘΕΣΗ 6-11 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΑΒ 21:00 ΘΕΣΗ 4 14/6/2014 ΘΕΣΗ 5-12 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΚΥΡ 19:00 ΘΕΣΗ 1 15/6/2014 ΘΕΣΗ 8-9 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 20:30 ΘΕΣΗ 2 15/6/2014 ΘΕΣΗ 7-10 ΠΑΡΑΛΙΑ
         
         
    FINAL FOUR ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ    
ΠΑΡ 20:30 2 20/6/2014 3 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΑΡ 22:00 1 20/6/2014 4 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 19:00 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Α 22/6/2014 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Β ΠΑΡΑΛΙΑ
ΚΥΡ 20:30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΥ Α 22/6/2014 ΤΕΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΥ Β ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 



       FINAL FOUR ΠΤΜ

ΠΑΡ 20:30 ΔΥΤΙΚΟΣ 1 27/6/2014 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ 2 ΡΕΝΤΗ
ΠΑΡ 22:00 ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ 1 27/6/2014 ΔΥΤΙΚΟΣ 2 ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 19:30 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Α 29/6/2014 ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ Β ΡΕΝΤΗ
ΚΥΡ 21:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΤΜ Α 29/6/2014 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΤΜ Β ΡΕΝΤΗ