Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Πρώτης Φάσης Βορείου Ομίλου
2016-10-20 09:22:39

                                                                   

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Βορείου Ομίλου του BIG, το οποίο σχεδιάστηκε λαμβάνοντας υπόψη τις προτιμήσεις των ομάδων:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ    
    1η Αγωνιστική      
11-Οκτωβρίου Σάββατο Devs Pistoleros 17:00 ΟΑΚΑ
11-Οκτωβρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Alcoholics BC 18:30 ΟΑΚΑ
11-Οκτωβρίου Σάββατο Xavalencia BC Mind Masters 20:00 ΟΑΚΑ
12-Οκτωβρίου Κυριακή Οι Λεγάμενοι Probonas Ancients 18:30 ΟΑΚΑ
12-Οκτωβρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Sex Pistons 20:00 ΟΑΚΑ
           
    2η Αγωνιστική      
18-Οκτωβρίου Σάββατο Pistoleros Οι Λεγάμενοι 20:00 ΟΑΚΑ
18-Οκτωβρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Mind Masters 21:30 ΟΑΚΑ
19-Οκτωβρίου Κυριακή Sex Pistons Probonas Ancients 17:00 ΟΑΚΑ
19-Οκτωβρίου Κυριακή Devs Alcoholics BC 18:30 ΟΑΚΑ
19-Οκτωβρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Xavalencia BC 20:00 ΟΑΚΑ
           
    3η Αγωνιστική      
25-Οκτωβρίου Σάββατο Xavalencia BC Devs 20:00 ΟΑΚΑ
25-Οκτωβρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Οι Λεγάμενοι 21:30 ΟΑΚΑ
26-Οκτωβρίου Κυριακή Probonas Ancients Pistoleros 17:00 ΟΑΚΑ
26-Οκτωβρίου Κυριακή Mind Masters Sex Pistons 18:30 ΟΑΚΑ
26-Οκτωβρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Alcoholics BC 20:00 ΟΑΚΑ
           
    4η Αγωνιστική      
1-Νοεμβρίου Σάββατο Alcoholics BC Xavalencia BC 20:00 ΟΑΚΑ
1-Νοεμβρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Devs 21:30 ΟΑΚΑ
2-Νοεμβρίου Κυριακή Οι Λεγάμενοι Sex Pistons 17:00 ΟΑΚΑ
2-Νοεμβρίου Κυριακή Pistoleros Οι Αναλώσιμοι 18:30 ΟΑΚΑ
2-Νοεμβρίου Κυριακή Mind Masters Probonas Ancients 20:00 ΟΑΚΑ
           
    5η Αγωνιστική      
8-Νοεμβρίου Σάββατο Devs Οι Λεγάμενοι 20:00 ΟΑΚΑ
8-Νοεμβρίου Σάββατο Alcoholics BC Probonas Ancients 21:30 ΟΑΚΑ
9-Νοεμβρίου Κυριακή Sex Pistons ΑΕΚ Τσεκουρίου 17:00 ΟΑΚΑ
9-Νοεμβρίου Κυριακή Xavalencia BC Pistoleros 18:30 ΟΑΚΑ
9-Νοεμβρίου Κυριακή Mind Masters Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    6η Αγωνιστική      
15-Νοεμβρίου Σάββατο Probonas Ancients Devs 20:00 ΟΑΚΑ
15-Νοεμβρίου Σάββατο Xavalencia BC Οι Λεγάμενοι 21:30 ΟΑΚΑ
16-Νοεμβρίου Κυριακή Alcoholics BC Sex Pistons 17:00 ΟΑΚΑ
16-Νοεμβρίου Κυριακή Pistoleros Mind Masters 18:30 ΟΑΚΑ
16-Νοεμβρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι ΑΕΚ Τσεκουρίου 20:00 ΟΑΚΑ
           
    7η Αγωνιστική      
22-Νοεμβρίου Σάββατο Devs Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
22-Νοεμβρίου Σάββατο Alcoholics BC Pistoleros 21:30 ΟΑΚΑ
23-Νοεμβρίου Κυριακή Probonas Ancients ΑΕΚ Τσεκουρίου 17:00 ΟΑΚΑ
23-Νοεμβρίου Κυριακή Xavalencia BCL Sex Pistons 18:30 ΟΑΚΑ
23-Νοεμβρίου Κυριακή Mind Masters Οι Λεγάμενοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    8η Αγωνιστική      
29-Νοεμβρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Xavalencia BCL 20:00 ΟΑΚΑ
29-Νοεμβρίου Σάββατο Alcoholics BC Οι Λεγάμενοι 21:30 ΟΑΚΑ
30-Νοεμβρίου Κυριακή Mind Masters Devs 17:00 ΟΑΚΑ
30-Νοεμβρίου Κυριακή Sex Pistons Pistoleros 18:30 ΟΑΚΑ
30-Νοεμβρίου Κυριακή Probonas Ancients Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
         
    9η Αγωνιστική      
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Devs Sex Pistons 20:00 ΟΑΚΑ
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Pistoleros ΑΕΚ Τσεκουρίου 21:30 ΟΑΚΑ
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Alcoholics BC Mind Masters 17:00 ΟΑΚΑ
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Οι Λεγάμενοι Οι Αναλώσιμοι 18:30 ΟΑΚΑ
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Xavalencia BCL Probonas Ancients 20:00 ΟΑΚΑ
           
    10η Αγωνιστική      
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Mind Masters Xavalencia BC 20:00 ΟΑΚΑ
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Alcoholics BC ΑΕΚ Τσεκουρίου 21:30 ΟΑΚΑ
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Pistoleros Devs 17:00 ΟΑΚΑ
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Probonas Ancients Οι Λεγάμενοι 18:30 ΟΑΚΑ
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Sex Pistons Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    11η Αγωνιστική      
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Οι Λεγάμενοι Pistoleros 20:00 ΟΑΚΑ
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Probonas Ancients Sex Pistons 21:30 ΟΑΚΑ
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Mind Masters ΑΕΚ Τσεκουρίου 17:00 ΟΑΚΑ
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Alcoholics BC Devs 18:30 ΟΑΚΑ
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Xavalencia BC Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    12η Αγωνιστική      
10-Ιανουαρίου Σάββατο Devs Xavalencia BC 20:00 ΟΑΚΑ
10-Ιανουαρίου Σάββατο Οι Λεγάμενοι ΑΕΚ Τσεκουρίου 21:30 ΟΑΚΑ
11-Ιανουαρίου Κυριακή Pistoleros Probonas Ancients 17:00 ΟΑΚΑ
11-Ιανουαρίου Κυριακή Sex Pistons Mind Masters 18:30 ΟΑΚΑ
11-Ιανουαρίου Κυριακή Alcoholics BC Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    13η Αγωνιστική      
17-Ιανουαρίου Σάββατο Xavalencia BC Alcoholics BC 20:00 ΟΑΚΑ
17-Ιανουαρίου Σάββατο Devs ΑΕΚ Τσεκουρίου 21:30 ΟΑΚΑ
18-Ιανουαρίου Κυριακή Sex Pistons Οι Λεγάμενοι 17:00 ΟΑΚΑ
18-Ιανουαρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Pistoleros 18:30 ΟΑΚΑ
18-Ιανουαρίου Κυριακή Probonas Ancients Mind Masters 20:00 ΟΑΚΑ
           
    14η Αγωνιστική      
24-Ιανουαρίου Σάββατο Οι Λεγάμενοι Devs 20:00 ΟΑΚΑ
24-Ιανουαρίου Σάββατο Probonas Ancients Alcoholics BC 21:30 ΟΑΚΑ
25-Ιανουαρίου Κυριακή ΑΕΚ Τσεκουρίου Sex Pistons 17:00 ΟΑΚΑ
25-Ιανουαρίου Κυριακή Pistoleros Xavalencia BC 18:30 ΟΑΚΑ
25-Ιανουαρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Mind Masters 20:00 ΟΑΚΑ
           
    15η Αγωνιστική      
31-Ιανουαρίου Σάββατο Devs Probonas Ancients 20:00 ΟΑΚΑ
31-Ιανουαρίου Σάββατο Οι Λεγάμενοι Xavalencia BC 21:30 ΟΑΚΑ
1-Φεβρουαρίου Κυριακή Sex Pistons Alcoholics BC 17:00 ΟΑΚΑ
1-Φεβρουαρίου Κυριακή Mind Masters Pistoleros 18:30 ΟΑΚΑ
1-Φεβρουαρίου Κυριακή ΑΕΚ Τσεκουρίου Οι Αναλώσιμοι 20:00 ΟΑΚΑ
           
    16η Αγωνιστική      
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Οι Αναλώσιμοι Devs 20:00 ΟΑΚΑ
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Pistoleros Alcoholics BC 21:30 ΟΑΚΑ
8-Φεβρουαρίου Κυριακή ΑΕΚ Τσεκουρίου Probonas Ancients 17:00 ΟΑΚΑ
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Sex Pistons Xavalencia BC 18:30 ΟΑΚΑ
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Οι Λεγάμενοι Mind Masters 20:00 ΟΑΚΑ
           
    17η Αγωνιστική      
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Xavalencia BC ΑΕΚ Τσεκουρίου 20:00 ΟΑΚΑ
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Οι Λεγάμενοι Alcoholics BC 21:30 ΟΑΚΑ
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Devs Mind Masters 17:00 ΟΑΚΑ
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Pistoleros Sex Pistons 18:30 ΟΑΚΑ
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Probonas Ancients 20:00 ΟΑΚΑ
         
    18η Αγωνιστική      
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Sex Pistons Devs 20:00 ΟΑΚΑ
28-Φεβρουαρίου Σάββατο ΑΕΚ Τσεκουρίου Pistoleros 21:30 ΟΑΚΑ
1-Μαρτίου Κυριακή Mind Masters Alcoholics BC 17:00 ΟΑΚΑ
1-Μαρτίου Κυριακή Οι Αναλώσιμοι Οι Λεγάμενοι 18:30 ΟΑΚΑ
1-Μαρτίου Κυριακή Probonas Ancients Xavalencia BC 20:00 ΟΑΚΑ