Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Πρώτης Φάσης Κεντρικού Ομίλου
2016-10-20 09:22:39

                                                                 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Κεντρικού Ομίλου του BIG, το οποίο σχεδιάστηκε λαμβάνοντας υπόψη τις προτιμήσεις των ομάδων:

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ    
    1η Αγωνιστική      
11-Οκτωβρίου Σάββατο Charles Bronson AABC 20:00 Ρέντη
11-Οκτωβρίου Σάββατο Promponas Bulls Voula Vikings 21:30 Ρέντη
12-Οκτωβρίου Κυριακή Τσαλδάρη BC YaYa BC 17:00 ΟΑΚΑ
12-Οκτωβρίου Κυριακή Sakatemento Kings Bullets 19:30 Παραλία
12-Οκτωβρίου Κυριακή A.C. Timberwolves Chicken Nuggets 21:30 Ρέντη
           
    2η Αγωνιστική      
16-Οκτωβρίου Πέμπτη YaYa BC Promponas Bulls 20:30 Ρέντη
16-Οκτωβρίου Πέμπτη Voula Vikings A.C. Timberwolves 22:00 Ρέντη
18-Οκτωβρίου Σάββατο AABC Bullets 18:30 ΟΑΚΑ
18-Οκτωβρίου Σάββατο Charles Bronson Chicken Nuggets 20:00 Ρέντη
18-Οκτωβρίου Σάββατο Sakatemento Kings Τσαλδάρη BC 21:00 Μιαούλη
           
    3η Αγωνιστική      
23-Οκτωβρίου Πέμπτη Promponas Bulls Τσαλδάρη BC 20:30 Ρέντη
25-Οκτωβρίου Σάββατο Bullets Charles Bronson 18:30 Ρέντη
25-Οκτωβρίου Σάββατο Voula Vikings Chicken Nuggets 18:30 ΟΑΚΑ
25-Οκτωβρίου Σάββατο Sakatemento Kings A.C. Timberwolves 21:00 Μιαούλη
26-Οκτωβρίου Κυριακή AABC YaYa BC 21:30 Ρέντη
           
    4η Αγωνιστική      
1-Νοεμβρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC Voula Vikings 18:30 Ρέντη
1-Νοεμβρίου Σάββατο Bullets Chicken Nuggets 18:30 ΟΑΚΑ
1-Νοεμβρίου Σάββατο YaYa BC Charles Bronson 21:00 Μιαούλη
2-Νοεμβρίου Κυριακή Sakatemento Kings Promponas Bulls 18:30 Ρέντη
2-Νοεμβρίου Κυριακή AABC A.C. Timberwolves 22:00 Ρέντη
           
    5η Αγωνιστική      
6-Νοεμβρίου Πέμπτη Bullets Τσαλδάρη BC 20:30 Ρέντη
8-Νοεμβρίου Σάββατο A.C. Timberwolves Promponas Bulls 18:30 ΟΑΚΑ
8-Νοεμβρίου Σάββατο AABC Chicken Nuggets 19:30 Μιαούλη
9-Νοεμβρίου Κυριακή Voula Vikings Charles Bronson 18:30 Ρέντη
9-Νοεμβρίου Κυριακή YaYa BC Sakatemento Kings 20:00 Ρέντη
           
    6η Αγωνιστική      
15-Νοεμβρίου Σάββατο Bullets Voula Vikings 18:30 Ρέντη
15-Νοεμβρίου Σάββατο AABC Sakatemento Kings 18:30 ΟΑΚΑ
15-Νοεμβρίου Σάββατο Chicken Nuggets Τσαλδάρη BC 20:00 Ρέντη
15-Νοεμβρίου Σάββατο Charles Bronson Promponas Bulls 21:00 Μιαούλη
16-Νοεμβρίου Κυριακή A.C. Timberwolves YaYa BC 21:30 Ρέντη
           
    7η Αγωνιστική      
20-Νοεμβρίου Πέμπτη AABC Τσαλδάρη BC 20:30 Ρέντη
22-Νοεμβρίου Σάββατο Promponas Bulls Bullets 18:30 Ρέντη
22-Νοεμβρίου Σάββατο Voula Vikings Sakatemento Kings 21:00 Μιαούλη
22-Νοεμβρίου Σάββατο Charles Bronson A.C. Timberwolves 18:30 ΟΑΚΑ
23-Νοεμβρίου Κυριακή YaYa BC Chicken Nuggets 20:00 Ρέντη
           
    8η Αγωνιστική      
29-Νοεμβρίου Σάββατο YaYa BC Bullets 18:30 ΟΑΚΑ
29-Νοεμβρίου Σάββατο Promponas Bulls Chicken Nuggets 20:00 Ρέντη
29-Νοεμβρίου Σάββατο Voula Vikings AABC 21:00 Μιαούλη
30-Νοεμβρίου Κυριακή Sakatemento Kings Charles Bronson 20:00 Ρέντη
30-Νοεμβρίου Κυριακή Τσαλδάρη BC A.C. Timberwolves 21:30 Ρέντη
           
    9η Αγωνιστική      
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Chicken Nuggets Sakatemento Kings 18:30 ΟΑΚΑ
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Charles Bronson Τσαλδάρη BC 21:00 Μιαούλη
7-Δεκεμβρίου Κυριακή AABC Promponas Bulls 18:30 Ρέντη
7-Δεκεμβρίου Κυριακή YaYa BC Voula Vikings 20:00 Ρέντη
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Bullets A.C. Timberwolves 21:30 Ρέντη
           
    10η Αγωνιστική      
11-Δεκεμβρίου Πέμπτη Chicken Nuggets A.C. Timberwolves 20:30 Παραλία
13-Δεκεμβρίου Σάββατο YaYa BC Τσαλδάρη BC 18:30 ΟΑΚΑ
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Voula Vikings Promponas Bulls 20:00 Ρέντη
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Bullets Sakatemento Kings 21:30 Ρέντη
14-Δεκεμβρίου Κυριακή AABC Charles Bronson 21:30 Ρέντη
           
    11η Αγωνιστική      
18-Δεκεμβρίου Πέμπτη A.C. Timberwolves Voula Vikings 20:30 Ρέντη
18-Δεκεμβρίου Πέμπτη Promponas Bulls YaYa BC 22:00 Ρέντη
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Bullets AABC 20:00 ΟΑΚΑ
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC Sakatemento Kings 21:00 Μιαούλη
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Chicken Nuggets Charles Bronson 21:30 Ρέντη
           
    12η Αγωνιστική      
8-Ιανουαρίου Πέμπτη YaYa BC AABC 20:30 Ρέντη
10-Ιανουαρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC Promponas Bulls 18:30 ΟΑΚΑ
10-Ιανουαρίου Σάββατο Charles Bronson Bullets 18:30 Ρέντη
10-Ιανουαρίου Σάββατο A.C. Timberwolves Sakatemento Kings 21:00 Μιαούλη
11-Ιανουαρίου Κυριακή Chicken Nuggets Voula Vikings 21:30 Ρέντη
           
    13η Αγωνιστική      
17-Ιανουαρίου Σάββατο Voula Vikings Τσαλδάρη BC 18:30 Ρέντη
17-Ιανουαρίου Σάββατο Chicken Nuggets Bullets 18:30 ΟΑΚΑ
17-Ιανουαρίου Σάββατο Charles Bronson YaYa BC 21:00 Μιαούλη
17-Ιανουαρίου Σάββατο A.C. Timberwolves AABC 21:30 Ρέντη
18-Ιανουαρίου Κυριακή Promponas Bulls Sakatemento Kings 18:30 Ρέντη
           
    14η Αγωνιστική      
22-Ιανουαρίου Πέμπτη Τσαλδάρη BC Bullets 20:30 Ρέντη
24-Ιανουαρίου Σάββατο Promponas Bulls A.C. Timberwolves 18:30 ΟΑΚΑ
24-Ιανουαρίου Σάββατο Chicken Nuggets AABC 21:00 Μιαούλη
25-Ιανουαρίου Κυριακή Charles Bronson Voula Vikings 18:30 Ρέντη
25-Ιανουαρίου Κυριακή Sakatemento Kings YaYa BC 20:00 Ρέντη
           
    15η Αγωνιστική      
31-Ιανουαρίου Σάββατο Sakatemento Kings AABC 18:30 ΟΑΚΑ
31-Ιανουαρίου Σάββατο Voula Vikings Bullets 18:30 Ρέντη
31-Ιανουαρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC Chicken Nuggets 20:00 Ρέντη
31-Ιανουαρίου Σάββατο Promponas Bulls Charles Bronson 21:00 Μιαούλη
1-Φεβρουαρίου Κυριακή YaYa BC A.C. Timberwolves 21:30 Ρέντη
           
    16η Αγωνιστική      
5-Φεβρουαρίου Πέμπτη Bullets Promponas Bulls 20:30 Ρέντη
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Chicken Nuggets YaYa BC 18:30 Ρέντη
7-Φεβρουαρίου Σάββατο A.C. Timberwolves Charles Bronson 18:30 ΟΑΚΑ
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC AABC 21:00 Μιαούλη
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Sakatemento Kings Voula Vikings 20:00 Ρέντη
           
    17η Αγωνιστική      
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Bullets YaYa BC 18:30 ΟΑΚΑ
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Charles Bronson Sakatemento Kings 20:00 Ρέντη
14-Φεβρουαρίου Σάββατο AABC Voula Vikings 21:00 Μιαούλη
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Chicken Nuggets Promponas Bulls 21:30 Ρέντη
15-Φεβρουαρίου Κυριακή A.C. Timberwolves Τσαλδάρη BC 21:30 Ρέντη
           
    18η Αγωνιστική      
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Sakatemento Kings Chicken Nuggets 18:30 ΟΑΚΑ
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Τσαλδάρη BC Charles Bronson 21:00 Μιαούλη
1-Μαρτίου Κυριακή Voula Vikings YaYa BC 20:00 Ρέντη
1-Μαρτίου Κυριακή A.C. Timberwolves Bullets 21:30 Ρέντη
1-Μαρτίου Κυριακή Promponas Bulls AABC 18:30 Ρέντη