Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Πρώτης Φάσης Δυτικού Ομίλου
2016-10-20 09:22:39

                                                                 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Δυτικού Ομίλου του BIG, το οποίο σχεδιάστηκε λαμβάνοντας υπόψη τις προτιμήσεις των ομάδων:

 

ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ    
    1η Αγωνιστική
     
9-Οκτωβρίου Πέμπτη ΣΦΙΚΑ Southafton BC 20:30 Ρέντη
9-Οκτωβρίου Πέμπτη Νίκαια BC Blazers BC 22:00 Ρέντη
11-Οκτωβρίου Σάββατο Dragons BC Celtes 18:30 Ρέντη
12-Οκτωβρίου Κυριακή Thunder BC Los Guerreros 18:30 Ρέντη
12-Οκτωβρίου Κυριακή 90s Basketball Team Batsilona BT 20:00 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
18-Οκτωβρίου Σάββατο Thunder BC Southafton BC 18:30 Ρέντη
18-Οκτωβρίου Σάββατο Νίκαια BC 90s Basketball Team 21:30 Ρέντη
19-Οκτωβρίου Κυριακή Blazers BC Dragons BC 18:30 Ρέντη
19-Οκτωβρίου Κυριακή ΣΦΙΚΑ Los Guerreros 20:00 Ρέντη
19-Οκτωβρίου Κυριακή Batsilona BT Celtes 21:30 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
23-Οκτωβρίου Πέμπτη ΣΦΙΚΑ 90s Basketball Team 22:00 Ρέντη
25-Οκτωβρίου Σάββατο Batsilona BT Southafton BC 20:00 Ρέντη
25-Οκτωβρίου Σάββατο Celtes Los Guerreros 21:30 Ρέντη
26-Οκτωβρίου Κυριακή Blazers BC Thunder BC 18:30 Ρέντη
26-Οκτωβρίου Κυριακή Νίκαια BC Dragons BC 20:00 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
30-Οκτωβρίου Πέμπτη Batsilona BT ΣΦΙΚΑ 20:30 Ρέντη
30-Οκτωβρίου Πέμπτη Νίκαια BC Southafton BC 22:00 Ρέντη
1-Νοεμβρίου Σάββατο Blazers BC Celtes 20:00 Ρέντη
1-Νοεμβρίου Σάββατο 90s Basketball Team Thunder BC 21:30 Ρέντη
2-Νοεμβρίου Κυριακή Los Guerreros Dragons BC 20:00 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
6-Νοεμβρίου Πέμπτη Los Guerreros Blazers BC 22:00 Ρέντη
8-Νοεμβρίου Σάββατο Celtes Thunder BC 18:30 Ρέντη
8-Νοεμβρίου Σάββατο 90s Basketball Team Southafton BC 20:00 Ρέντη
8-Νοεμβρίου Σάββατο ΣΦΙΚΑ Dragons BC 21:30 Ρέντη
9-Νοεμβρίου Κυριακή Νίκαια BC Batsilona BT 21:30 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
13-Νοεμβρίου Πέμπτη Dragons BC Batsilona BT 20:30 Ρέντη
13-Νοεμβρίου Πέμπτη Los Guerreros 90s Basketball Team 22:00 Ρέντη
15-Νοεμβρίου Σάββατο Blazers BC Southafton BC 21:30 Ρέντη
16-Νοεμβρίου Κυριακή Thunder BC Νίκαια BC 18:30 Ρέντη
16-Νοεμβρίου Κυριακή Celtes ΣΦΙΚΑ 20:00 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
20-Νοεμβρίου Πέμπτη Thunder BC Batsilona BT 22:00 Ρέντη
22-Νοεμβρίου Σάββατο ΣΦΙΚΑ Blazers BC 20:00 Ρέντη
22-Νοεμβρίου Σάββατο Los Guerreros Νίκαια BC 21:30 Ρέντη
23-Νοεμβρίου Κυριακή Dragons BC 90s Basketball Team 18:30 Ρέντη
23-Νοεμβρίου Κυριακή Celtes Southafton BC 21:30 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
27-Νοεμβρίου Πέμπτη Νίκαια BC ΣΦΙΚΑ 20:30 Ρέντη
27-Νοεμβρίου Πέμπτη Blazers BC Batsilona BT 22:00 Ρέντη
29-Νοεμβρίου Σάββατο Thunder BC Dragons BC 18:30 Ρέντη
29-Νοεμβρίου Σάββατο Celtes 90s Basketball TeamS 21:30 Ρέντη
30-Νοεμβρίου Κυριακή Los Guerreros Southafton BC 18:30 Ρέντη
           
    Αγωνιστική      
4-Δεκεμβρίου Πέμπτη Los Guerreros Batsilona BT 20:30 Ρέντη
4-Δεκεμβρίου Πέμπτη 90s Basketball TeamS Blazers BC 22:00 Ρέντη
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Dragons BC Southafton BC 18:30 Ρέντη
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Thunder BC ΣΦΙΚΑ 20:00 Ρέντη
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Celtes Νίκαια BC 21:30 Ρέντη
           
    10η Αγωνιστική      
11-Δεκεμβρίου Πέμπτη Southafton BC ΣΦΙΚΑ 20:30 Ρέντη
11-Δεκεμβρίου Πέμπτη BATSILONA BT 90s Basketball Team 22:00 Ρέντη
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Celtes Dragons BC 18:30 Ρέντη
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Los Guerreros Thunder BC 18:30 Ρέντη
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Blazers BC Νίκαια BC 20:00 Ρέντη
           
    11η Αγωνιστική      
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Southafton BC Thunder BC 18:30 Ρέντη
20-Δεκεμβρίου Σάββατο 90s Basketball Team Νίκαια BC 20:00 Ρέντη
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Dragons BC Blazers BC 18:30 Ρέντη
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Los Guerreros ΣΦΙΚΑ 20:00 Ρέντη
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Celtes BATSILONA BT 21:30 Ρέντη
           
    12η Αγωνιστική      
8-Ιανουαρίου Πέμπτη 90s Basketball Team ΣΦΙΚΑ 22:00 Ρέντη
10-Ιανουαρίου Σάββατο Southafton BC BATSILONA BT 20:00 Ρέντη
10-Ιανουαρίου Σάββατο Los Guerreros Celtes 21:30 Ρέντη
11-Ιανουαρίου Κυριακή Thunder BC Blazers BC 18:30 Ρέντη
11-Ιανουαρίου Κυριακή Dragons BC Νίκαια BC 20:00 Ρέντη
           
    13η Αγωνιστική      
15-Ιανουαρίου Πέμπτη ΣΦΙΚΑ Batsilona BT 20:30 Ρέντη
15-Ιανουαρίου Πέμπτη Thunder BC 90s Basketball Team 22:00 Ρέντη
17-Ιανουαρίου Σάββατο Celtes Blazers BC 20:00 Ρέντη
18-Ιανουαρίου Κυριακή Dragons BC Los Guerreros 20:00 Ρέντη
18-Ιανουαρίου KYRIAKH Southafton BC Νίκαια BC 21:30 Ρέντη
           
    14η Αγωνιστική      
22-Ιανουαρίου Πέμπτη Blazers BC Los Guerreros 22:00 Ρέντη
24-Ιανουαρίου Σάββατο Thunder BC Celtes 18:30 Ρέντη
24-Ιανουαρίου Σάββατο Southafton BC 90s Basketball Team 20:00 Ρέντη
24-Ιανουαρίου Σάββατο Dragons BC ΣΦΙΚΑ 21:30 Ρέντη
25-Ιανουαρίου Κυριακή Batsilona BT Νίκαια BC 21:30 Ρέντη
           
    15η Αγωνιστική      
29-Ιανουαρίου Πέμπτη Batsilona BT Dragons BC 20:30 Ρέντη
29-Ιανουαρίου Πέμπτη 90s Basketball Team Los Guerreros 22:00 Ρέντη
31-Ιανουαρίου Σάββατο Southafton BC Blazers BC 21:30 Ρέντη
1-Φεβρουαρίου Κυριακή Νίκαια BC Thunder BC 18:30 Ρέντη
1-Φεβρουαρίου Κυριακή ΣΦΙΚΑ Celtes 20:00 Ρέντη
           
    16η Αγωνιστική      
5-Φεβρουαρίου Πέμπτη Batsilona BT Thunder BC 22:00 Ρέντη
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Blazers BC ΣΦΙΚΑ 20:00 Ρέντη
7-Φεβρουαρίου Σάββατο Νίκαια BC Los Guerreros 21:30 Ρέντη
8-Φεβρουαρίου Κυριακή 90s Basketball Team Dragons BC 18:30 Ρέντη
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Southafton BC Celtes 21:30 Ρέντη
           
    17η Αγωνιστική      
12-Φεβρουαρίου Πέμπτη ΣΦΙΚΑ Νίκαια BC 20:30 Ρέντη
12-Φεβρουαρίου Πέμπτη Batsilona BT Blazers BC 22:00 Ρέντη
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Dragons BC Thunder BC 18:30 Ρέντη
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Southafton BC Los Guerreros 18:30 Ρέντη
15-Φεβρουαρίου Κυριακή 90s Basketball TeamS CeltesS 20:00 Ρέντη
           
    18η      
26-Φεβρουαρίου Πέμπτη Batsilona BT Los Guerreros 20:30 Ρέντη
26-Φεβρουαρίου Πέμπτη Blazers BC 90s Basketball TeamS 22:00 Ρέντη
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Southafton BC Dragons BC 18:30 Ρέντη
28-Φεβρουαρίου Σάββατο ΣΦΙΚΑ Thunder BC 20:00 Ρέντη
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Νίκαια BC Celtes 21:30 Ρέντη