Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Πρώτης Φάσης Ανατολικού Ομίλου
2016-10-20 09:22:39

                                                                             

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Ανατολικού Ομίλου του BIG, το οποίο σχεδιάστηκε λαμβάνοντας υπόψη τις προτιμήσεις των ομάδων:

 

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ     ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ ΣΚΟΥΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ    
    1η Αγωνιστική      
9-Οκτωβρίου Πέμπτη The Saints Finikas BC 20:30 Παραλία
9-Οκτωβρίου Πέμπτη Οκλαχώμα Thunders Piranhas BC 22:00 Παραλία
11-Οκτωβρίου Σάββατο Moschato Bulls Sapakia BC 19:30 Μιαούλη
11-Οκτωβρίου Σάββατο Alley Ουπς Spartans BC 21:00 Μιαούλη
12-Οκτωβρίου Κυριακή Moschato Slippers Atalantoi Hawks 21:00 Παραλία
           
    2η Αγωνιστική      
16-Οκτωβρίου Πέμπτη The Saints Sapakia BC 20:30 Παραλία
16-Οκτωβρίου Πέμπτη Moschato Slippers Spartans BC 22:00 Παραλία
18-Οκτωβρίου Σάββατο Οκλαχώμα Thunders Atalantoi Hawks 19:30 Μιαούλη
19-Οκτωβρίου Κυριακή Piranhas BC Moschato Bulls 19:30 Παραλία
19-Οκτωβρίου Κυριακή Finikas BC Alley Ουπς 21:00 Παραλία
           
    3η Αγωνιστική      
23-Οκτωβρίου Πέμπτη Finikas BC Moschato Slippers 20:30 Παραλία
23-Οκτωβρίου Πέμπτη Moschato Bulls Spartans BC 22:00 Παραλία
25-Οκτωβρίου Σάββατο The Saints Οκλαχώμα Thunders 19:30 Μιαούλη
26-Οκτωβρίου Κυριακή Sapakia BC Piranhas BC 19:30 Παραλία
26-Οκτωβρίου Κυριακή Atalantoi Hawks Alley Ουπς 21:00 Παραλία
           
    4η Αγωνιστική      
30-Οκτωβρίου Πέμπτη Moschato Slippers Sapakia BC 20:30 Παραλία
30-Οκτωβρίου Πέμπτη The Saints Alley Ουπς 22:00 Παραλία
1-Νοεμβρίου Σάββατο Finikas BC Atalantoi Hawks 19:30 Μιαούλη
2-Νοεμβρίου Κυριακή Spartans BC Piranhas BC 19:30 Παραλία
2-Νοεμβρίου Κυριακή Moschato Bulls Οκλαχώμα Thunders 21:00 Παραλία
           
    5η Αγωνιστική      
6-Νοεμβρίου Πέμπτη Sapakia BC Atalantoi Hawks 20:30 Παραλία
6-Νοεμβρίου Πέμπτη Alley Ουπς Piranhas BC 22:00 Παραλία
8-Νοεμβρίου Σάββατο Moschato Bulls Finikas BC 19:30 Μιαούλη
9-Νοεμβρίου Κυριακή Moschato Slippers Οκλαχώμα Thunders 19:30 Παραλία
9-Νοεμβρίου Κυριακή The Saints Spartans BC 21:00 Παραλία
           
    6η Αγωνιστική      
13-Νοεμβρίου Πέμπτη The Saints Moschato Slippers 20:30 Παραλία
13-Νοεμβρίου Πέμπτη Alley Ουπς Sapakia BC 22:00 Παραλία
15-Νοεμβρίου Σάββατο Moschato Bulls Atalantoi Hawks 19:30 Μιαούλη
16-Νοεμβρίου Κυριακή Piranhas BC Finikas BC 19:30 Παραλία
16-Νοεμβρίου Κυριακή Spartans BC Οκλαχώμα Thunders 21:00 Παραλία
           
    7η Αγωνιστική      
20-Νοεμβρίου Πέμπτη Sapakia BC Spartans BC 22:00 Παραλία
20-Νοεμβρίου Πέμπτη Moschato Slippers Piranhas BC 20:30 Παραλία
22-Νοεμβρίου Σάββατο Alley Ουπς Moschato Bulls 19:30 Μιαούλη
23-Νοεμβρίου Κυριακή Οκλαχώμα Thunders Finikas BC 21:00 Παραλία
23-Νοεμβρίου Κυριακή Atalantoi Hawks The Saints 19:30 Παραλία
           
    8η Αγωνιστική      
27-Νοεμβρίου Πέμπτη Atalantoi Hawks Piranhas BC 20:30 Παραλία
27-Νοεμβρίου Πέμπτη Moschato Slippers Alley Ουπς 22:00 Παραλία
29-Νοεμβρίου Σάββατο The Saints Moschato Bulls 19:30 Μιαούλη
30-Νοεμβρίου Κυριακή Οκλαχώμα Thunders Sapakia BC 19:30 Παραλία
30-Νοεμβρίου Κυριακή Finikas BC Spartans BC 21:00 Παραλία
           
    9η Αγωνιστική      
4-Δεκεμβρίου Πέμπτη Alley Ουπς Οκλαχώμα Thunders 20:30 Παραλία
4-Δεκεμβρίου Πέμπτη Piranhas BC The Saints 22:00 Παραλία
6-Δεκεμβρίου Σάββατο Finikas BC Sapakia BC 19:30 Μιαούλη
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Moschato Bulls Moschato Slippers 19:30 Παραλία
7-Δεκεμβρίου Κυριακή Spartans BC Atalantoi Hawks 21:00 Παραλία
           
    10η Αγωνιστική      
11-Δεκεμβρίου Πέμπτη Spartans BC Alley Ουπς 22:00 Παραλία
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Finikas BC The Saints 19:30 Μιαούλη
13-Δεκεμβρίου Σάββατο Atalantoi Hawks Moschato Slippers 21:00 Μιαούλη
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Sapakia BC Moschato Bulls 19:30 Παραλία
14-Δεκεμβρίου Κυριακή Piranhas BC Οκλαχώμα Thunders 21:00 Παραλία
           
    11η Αγωνιστική      
18-Δεκεμβρίου Πέμπτη Sapakia BC The Saints 20:30 Παραλία
18-Δεκεμβρίου Πέμπτη Spartans BC Moschato Slippers 22:00 Παραλία
20-Δεκεμβρίου Σάββατο Alley Ουπς Finikas BC 19:30 Μιαούλη
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Moschato Bulls Piranhas BC 19:30 Παραλία
21-Δεκεμβρίου Κυριακή Atalantoi Hawks Οκλαχώμα Thunders 21:00 Παραλία
           
    12η Αγωνιστική      
8-Ιανουαρίου Πέμπτη Piranhas BC Sapakia BC 20:30 Παραλία
8-Ιανουαρίου Πέμπτη Alley Ουπς Atalantoi Hawks 22:00 Παραλία
10-Ιανουαρίου Σάββατο Οκλαχώμα Thunders The Saints 19:30 Μιαούλη
11-Ιανουαρίου Κυριακή Moschato Slippers Finikas BC 19:30 Παραλία
11-Ιανουαρίου Κυριακή Spartans BC Moschato Bulls 21:00 Παραλία
           
    13η Αγωνιστική      
15-Ιανουαρίου Πέμπτη Sapakia BC Moschato Slippers 20:30 Παραλία
15-Ιανουαρίου Πέμπτη Alley Ουπς The Saints 22:00 Παραλία
17-Ιανουαρίου Σάββατο Οκλαχώμα Thunders Moschato Bulls 19:30 Μιαούλη
18-Ιανουαρίου Κυριακή Atalantoi Hawks Finikas BC 19:30 Παραλία
18-Ιανουαρίου Κυριακή Piranhas BC Spartans BC 21:00 Παραλία
           
    14η Αγωνιστική      
22-Ιανουαρίου Πέμπτη Spartans BC The Saints 20:30 Παραλία
22-Ιανουαρίου Πέμπτη Piranhas BC Alley Ουπς 22:00 Παραλία
24-Ιανουαρίου Σάββατο Finikas BC Moschato Bulls 19:30 Μιαούλη
25-Ιανουαρίου Κυριακή Οκλαχώμα Thunders Moschato Slippers 19:30 Παραλία
25-Ιανουαρίου Κυριακή Atalantoi Hawks Sapakia BC 21:00 Παραλία
           
    15η Αγωνιστική      
29-Ιανουαρίου Πέμπτη Moschato Slippers The Saints 20:30 Παραλία
29-Ιανουαρίου Πέμπτη Οκλαχώμα Thunders Spartans BC 22:00 Παραλία
31-Ιανουαρίου Σάββατο Atalantoi Hawks Moschato Bulls 19:30 Μιαούλη
1-Φεβρουαρίου Κυριακή Finikas BC Piranhas BC 19:30 Παραλία
1-Φεβρουαρίου Κυριακή Sapakia BC Alley Ουπς 21:00 Παραλία
           
    16η Αγωνιστική      
5-Φεβρουαρίου Πέμπτη Piranhas BC Moschato Slippers 20:30 Παραλία
5-Φεβρουαρίου Πέμπτη Spartans BC Sapakia BC 22:00 Παραλία
7-Φεβρουαρίου Σάββατο The Saints Atalantoi Hawks 19:30 Μιαούλη
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Moschato Bulls Alley Ουπς 19:30 Παραλία
8-Φεβρουαρίου Κυριακή Finikas BC Οκλαχώμα Thunders 21:00 Παραλία
           
    17η Αγωνιστική      
12-Φεβρουαρίου Πέμπτη Moschato Bulls The Saints 20:30 Παραλία
12-Φεβρουαρίου Πέμπτη Alley Ουπς Moschato Slippers 22:00 Παραλία
14-Φεβρουαρίου Σάββατο Sapakia BC Οκλαχώμα Thunders 19:30 Μιαούλη
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Piranhas BC Atalantoi Hawks 19:30 Παραλία
15-Φεβρουαρίου Κυριακή Spartans BC Finikas BC 21:00 Παραλία
           
    18η Αγωνιστική      
26-Φεβρουαρίου Πέμπτη Sapakia BC Finikas BC 20:30 Παραλία
26-Φεβρουαρίου Πέμπτη The Saints Piranhas BC 22:00 Παραλία
28-Φεβρουαρίου Σάββατο Οκλαχώμα Thunders Alley Ουπς 19:30 Μιαούλη
1-Μαρτίου Κυριακή Moschato Slippers Moschato Bulls 19:30 Παραλία
1-Μαρτίου Κυριακή Atalantoi Hawks Spartans BC 21:00 Παραλία