Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα LEAGUE WEST 2016-17 (Β΄ φάση)
2017-06-07 08:25:25

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου LEAGUE WEST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (11-13/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. MIND MASTERS 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΡΕΚΛΕΣ VS. BAD BOYS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 19:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 13/2 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS ΡΕΠΟ            

 


2η Αγωνιστική (18-21/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROMPONAS BULLS VS. AIROTREL LAZIERS 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. BAD BOYS 21/2 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. LOS GUERREROS 21/2 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΡΕΚΛΕΣ ΡΕΠΟ            

  

3η Αγωνιστική (3-6/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. BAD BOYS 3/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. ΡΕΚΛΕΣ 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20.30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. LOS GUERREROS 6/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS ΡΕΠΟ            

 

4η Αγωνιστική (10-14/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. ΡΕΚΛΕΣ 10/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROMPONAS BULLS VS. MIND MASTERS 14/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS VS. BAD BOYS 14/3 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΡΕΠΟ            

 

5η Αγωνιστική (17-21/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 17/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
LOS GUERREROS VS. ΡΕΚΛΕΣ 20/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. BAD BOYS 21/3 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS ΡΕΠΟ            

 

6η Αγωνιστική (26-28/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROMPONAS BULLS VS. BAD BOYS  9/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ 
LOS GUERREROS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 10/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. ΡΕΚΛΕΣ 18/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS ΡΕΠΟ            

 

7η Αγωνιστική (2-4/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. AIROTREL LAZIERS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. ΡΕΚΛΕΣ 4/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 4/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BAD BOYS ΡΕΠΟ            

 

 

8η Αγωνιστική (22-24/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. ΡΕΚΛΕΣ 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. MIND MASTERS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. PROMPONAS BULLS 24/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS ΡΕΠΟ            

 

9η Αγωνιστική (29/4-1/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. PROMPONAS BULLS 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
LOS GUERREROS VS. MIND MASTERS 1/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΡΕΚΛΕΣ ΡΕΠΟ            

 

10η Αγωνιστική (6-9/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. ΠΕΙΡΑΤΕΣ 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. AIROTREL LAZIERS 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
LOS GUERREROS VS. PROMPONAS BULLS 9/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS ΡΕΠΟ            

 

11η Αγωνιστική (13-16/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. AIROTREL LAZIERS 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. LOS GUERREROS 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
MIND MASTERS VS. PROMPONAS BULLS 16/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΡΕΠΟ            

 

12η Αγωνιστική (19-21/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. LOS GUERREROS 19/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. MIND MASTERS 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. AIROTREL LAZIERS 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS ΡΕΠΟ            

 

13η Αγωνιστική (28-30/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. PROMPONAS BULLS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΡΕΚΛΕΣ VS. MIND MASTERS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. LOS GUERREROS 30/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS ΡΕΠΟ            

 

14η Αγωνιστική (3-6/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. PROMPONAS BULLS 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. LOS GUERREROS 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΠΕΙΡΑΤΕΣ VS. MIND MASTERS 6/6 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BAD BOYS ΡΕΠΟ