Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα LEAGUE EAST 2016-17 (Β΄ φάση)
2017-06-07 08:24:33

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου LEAGUE EAST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (12-13/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. VETERANS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WEST SIDE VS. AABC 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. VOULA VIKINGS 12/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. BANG INC 11/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (16-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. VETERANS 16/2 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. VOULA VIKINGS 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
WEST SIDE VS. DRAGONS BC 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. PIRANHAS BC 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (5-7/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. PIRANHAS BC 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. VETERANS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. VOULA VIKINGS 7/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (9-12/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. BANG INC 9/3 ΠΕΜΠΤΗ  21:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 10/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. VOULA VIKINGS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AABC VS. VETERANS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

5η Αγωνιστική (16-20/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. VETERANS 16/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BANG INC VS. VOULA VIKINGS 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
PIRANHAS BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DRAGONS BC VS. AABC 20/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική (24-28/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. AABC 24/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 25/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DRAGONS BC VS. VETERANS        
WEST SIDE VS. VOULA VIKINGS 28/3 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (30/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BANG INC VS. AABC 30/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. DRAGONS BC 31/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. VOULA VIKINGS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

 

8η Αγωνιστική (22-25/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VOULA VIKINGS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. PIRANHAS BC 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AABC VS. WEST SIDE 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. BANG INC 25/4 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (28/4-2/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. BANG INC 28/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. AABC 1/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. WEST SIDE 2/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

10η Αγωνιστική (5-7/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. BANG INC 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
PIRANHAS BC VS. WEST SIDE 5/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VOULA VIKINGS VS. DRAGONS BC 6/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. AABC 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (11-15/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. AABC 11/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. DRAGONS BC 12/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. PIRANHAS BC 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BANG INC VS. WEST SIDE 15/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (18-23/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. WEST SIDE 18/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. PIRANHAS BC 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. BANG INC 10/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. DRAGONS BC 23/5 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (27-28/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VOULA VIKINGS VS. WEST SIDE 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
VETERANS VS. DRAGONS BC 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. BANG INC 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΡΕΝΤΗ
AABC VS. PIRANHAS BC 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (3-4/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AABC VS. BANG INC 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. WEST SIDE 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. VETERANS 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
DRAGONS BC VS. PIRANHAS BC 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ