Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα ELITE WEST 2016-17 (Β΄ φάση)
2017-05-30 14:15:48

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου ELITE WEST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (11/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. BLACK DRAGONS 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. AC TIMBERWOLVES 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. HEAT 11/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. SPARTAN KINGS        

 


2η Αγωνιστική (16-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLACK DRAGONS VS. SPARTAN KINGS 16/2 ΠΕΜΠΤΗ 21:300 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. DETROIT PSISTONS 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. HEAT 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΦΙΚΑ VS. AC TIMBERWOLVES 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

  

3η Αγωνιστική (2-6/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AC TIMBERWOLVES VS. SPARTAN KINGS 2/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΦΙΚΑ VS. DETROIT PSISTONS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. HEAT 6/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (11-13/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLACK DRAGONS VS. HEAT 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΣΦΙΚΑ VS. BLAZERS BC 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. SPARTAN KINGS 13/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC  17/5  ΤΕΤΑΡΤΗ  20:00 ΡΕΝΤΗ

 

5η Αγωνιστική (18-19/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLAZERS VS. SPARTAN KINGS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:15 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. HEAT 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AC TIMBERWOLVES VS. BLACK DRAGONS 19/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική (23-26/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. SPARTAN KINGS 23/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. BLACK DRAGONS 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLAZERS BC VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. HEAT 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (30/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΕΑΤ VS. SPARTAN KINGS 30/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. BLACK DRAGONS 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. AC TIMBERWOLVES 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (20-25/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 20/4 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. DETROIT PSISTONS 22/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. BLAZERS BC 24/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. ΣΦΙΚΑ 25/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (27/4-30/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. BLACK DRAGONS 27/4 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 29/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. BLAZERS 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. ΣΦΙΚΑ 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

10η Αγωνιστική (4-8/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. AC TIMBEWRWOLVES 4/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. ΣΦΙΚΑ 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BLACK DRAGONS 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
HEAT VS. BLAZERS BC 8/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (11-15/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. DETROIT PSISTONS 11/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. ΣΦΙΚΑ 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. AC TIMBERWOLVES 13/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
HEAT VS. BLACK DRAGONS 15/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (19-22/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. DETROIT PSISTONS 19/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SPARTAN KINGS VS. BLAZERS BC 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLACK DRAGONS VS. AC TIMBERWOLVES 21/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
HEAT VS. ΣΦΙΚΑ 22/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (25-30/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. ΣΦΙΚΑ 25/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BLAZERS BC 25/5 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BLACK DRAGONS VS. DETROIT PSISTONS 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
HEAT VS. AC TIMBERWOLVES 30/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (1-6/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. HEAT 1/6 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. ΣΦΙΚΑ        
BLACK DRAGONS VS. BLAZERS BC 4/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. DETROIT PSISTONS 6/6 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ