Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα ELITE EAST 2016-17 (Β΄ φάση)
2017-06-07 08:27:48

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ομίλου ELITE EAST της Β' φάσης του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (10-12/2)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO SLIPPERS 10/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. BULLETS 10/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DEVS VS. SOUTHAFTON 12/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. MOSCHATO BULLS 12/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (17-19/2)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. BROOKLIDES BC 17/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. MOSCHATO BULLS 17/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. SOUTHAFTON 18/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BULLETS 19/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (4-5/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BROOKLIDES BC VS. WARRIORS 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO BULLS 4/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BULLETS 5/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. MOSCHATO SLIPPERS  10/4/ ΔΕΥΤΕΡΑ  21:00 ΡΕΝΤΗ 

 

4η Αγωνιστική (11-12/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. PROBONAS ANCIENTS 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. WARRIORS 11/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. MOSCHATO BULLS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. BULLETS 12/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

5η Αγωνιστική (16-18/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. WARRIORS 16/3 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. BROOKLIDES BC 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. BULLETS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO BULLS 18/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

6η Αγωνιστική (24-27/3)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. WARRIORS 24/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DEVS VS. MOSCHATO BULLS 25/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BROOKLIDES BC 26/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. BULLETS        

 

7η Αγωνιστική (31/3-2/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. WARRIORS 31/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BULLETS VS. MOSCHATO BULLS 1/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BROOKLIDES BC 18/4 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. SOUTHAFTON 2/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (21-23/4)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. PROBONAS ANCIENTS 21/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. WARRIORS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. MOSCHATO SLIPPERS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 MIAOYΛΗ
BROOKLIDES BC VS. DEVS 23/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (28/4-2/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. PROBONAS ANCIENTS 28/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. DEVS - - - -
MOSCHATO BULLS VS. BROOKLIDES BC 30/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. WARRIORS 16/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

10η Αγωνιστική (6-9/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO BULLS VS. SOUTHAFTON - - - -
MOSCHATO SLIPPERS VS. DEVS 9/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. BROOKLIDES BC 7/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BULLETS VS. PROBONAS ANCIENTS 9/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

11η Αγωνιστική (12-14/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. DEVS 12/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WARRIORS VS. SOUTHAFTON - - - -
BULLETS VS. BROOKLIDES BC 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. MOSCHATO SLIPPERS 14/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (20-23/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BROOKLIDES BC VS. SOUTHAFTON - - - -
BULLETS VS. DEVS 20/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. MOSCHATO SLIPPERS 22/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. PROBONAS ANCIENTS 23/5 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (26-28/5)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WARRIORS VS. PROBONAS ANCIENTS 26/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BULLETS VS. SOUTHAFTON - - - -
MOSCHATO BULLS VS. DEVS 27/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BROOKLIDES BC VS. MOSCHATO SLIPPERS 28/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (2-5/6)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WARRIORS VS. DEVS 2/6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BROOKLIDES BC VS. PROBONAS ANCIENTS 3/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. BULLETS 10/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO SLIPPERS - - - -