Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα Ανατολικού Ομίλου 2016-17 (Α΄ φάση)
2017-01-09 05:36:41

 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Ανατολικού Ομίλου του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (30/9-2/10)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. BULLETS BC 2/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. WEST SIDE 30/9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. MOSCHATO SLIPPERS        
DEVS VS. PROBONAS ANCIENTS 2/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 


2η Αγωνιστική (7-30/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. VETERANS 7/10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. BULLETS BC 30/10  ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00  ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. WEST SIDE 8/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO SLIPPERS 9/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (12-16/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. BANG INC 12/10 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. VETERANS 14/10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BULLETS BC 15/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. WEST SIDE 16/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

4η Αγωνιστική (21-27/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. DEVS 21/10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. BANG INC 27/10 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. VETERANS 23/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WEST SIDE VS. BULLETS BC 22/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

5η Αγωνιστική (3-6/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. PROBONAS ANCIENTS 4/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. DEVS 3/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. BANG INC 4/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BULLETS BC VS. VETERANS 6/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

6η Αγωνιστική (11-14/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. MOSCHATO SLIPPERS 11/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. PROBONAS ANCIENTS 13/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BULLETS BC VS. DEVS 13/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. BANG INC 11/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

7η Αγωνιστική (17-20/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PIRANHAS BC VS. WEST SIDE 18/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BULLETS BC VS. MOSCHATO SLIPPERS 17/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. PROBONAS ANCIENTS 20/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BANG INC VS. DEVS 18/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (24-27/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BULLETS BC VS. PIRANHAS BC 24/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. VETERANS 25/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BANG INC 27/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. DEVS 25/11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

9η Αγωνιστική (2-5/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VETERANS VS. PIRANHAS BC 2/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BULLETS BC VS. BANG INC 2/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
WEST SIDE VS. DEVS 5/12 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. PROBONAS ANCIENTS 4/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

10η Αγωνιστική (9-11/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BANG INC VS. PIRANHAS BC 9/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
VETERANS VS. DEVS 11/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BULLETS BC VS. PROBONAS ANCIENTS 8/12 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
WEST SIDE VS. MOSCHATO SLIPPERS 9/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

11η Αγωνιστική (16-18/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. PIRANHAS BC 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BANG INC VS. PROBONAS ANCIENTS 16/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. MOSCHATO SLIPPERS 18/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BULLETS BC VS. WEST SIDE 16/12 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

12η Αγωνιστική (13-15/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROBONAS ANCIENTS VS. PIRANHAS BC 13/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. MOSCHATO SLIPPERS 13/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BANG INC VS. WEST SIDE 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
VETERANS VS. BULLETS BC 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

13η Αγωνιστική (19-22/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. PIRANHAS BC 22/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. WEST SIDE 20/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DEVS VS. BULLETS BC 19/1 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
BANG INC VS. VETERANS 20/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

14η Αγωνιστική (27-29/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WEST SIDE VS. PIRANHAS BC 27/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
MOSCHATO SLIPPERS VS. BULLETS BC 29/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. VETERANS 26/1 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. BANG INC 27/1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ