Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα Δυτικού Ομίλου 2016-17 (Α΄ φάση)
2017-01-16 06:26:39

 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Δυτικού Ομίλου του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (1-3/10)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. MIND MASTERS 2/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. PROMPONAS BULLS 3/10 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. HEAT 3/10 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. BLAZERS BC 1/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (8-9/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. COBRA BC 8/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. MIND MASTERS 9/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AC TIMBERWOLVES VS. PROMPONAS BULLS 8/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. HEAT 9/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

  

3η Αγωνιστική (16-18/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. ΣΦΙΚΑ 17/10 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. COBRA BC 17/10 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. MIND MASTERS 16/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. PROMPONAS BULLS 18/10 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (22-31/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. AC TIMBERWOLVES 25/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. ΣΦΙΚΑ 25/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. COBRA BC 31/10 ΔΕΥΤΕΡΑ  21:00  ΡΕΝΤΗ 
PROMPONAS BULLS VS. MIND MASTERS 22/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

5η Αγωνιστική (5-7/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. BLAZERS BC 7/11 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. AC TIMBERWOLVES 6/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. ΣΦΙΚΑ 5/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. COBRA BC 7/11 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

6η Αγωνιστική (12-15/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. HEAT 12/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. BLAZERS BC 14/11 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. AC TIMBERWOLVES 15/11 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. ΣΦΙΚΑ 15/11 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (19-21/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. PROMPONAS BULLS 20/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. HEAT 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. BLAZERS BC 21/11 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. AC TIMBERWOLVES 21/11 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ

 

 

8η Αγωνιστική (26-29/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MIND MASTERS VS. LOS GUERREROS 27/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. COBRA BC 29/11 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. ΣΦΙΚΑ 26/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. AC TIMBERWOLVES 29/11 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (3-6/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
COBRA BC VS. LOS GUERREROS 3/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. ΣΦΙΚΑ 4/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. AC TIMBERWOLVES 6/12 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. BLAZERS BC 5/12 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

10η Αγωνιστική (8-12/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. LOS GUERREROS 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:30 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. AC TIMBERWOLVES 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. BLAZERS BC 11/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROMPONAS BULLS VS. HEAT 8/12 ΠΕΜΠΤΗ 22:35 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

11η Αγωνιστική (17-20/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AC TIMBERWOLVES VS. LOS GUERREROS 20/12 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. BLAZERS BC 18/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. HEAT 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. PROMPONAS BULLS 20/12 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (14-17/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLAZERS BC VS. LOS GUERREROS 14/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. HEAT 17/1 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. PROMPONAS BULLS 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
COBRA BC VS. MIND MASTERS 17/1 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (21-23/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
HEAT VS. LOS GUERREROS 22/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. PROMPONAS BULLS 23/1 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. MIND MASTERS 21/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. COBRA BC 23/1 ΔΕΥΤΕΡΑ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

14η Αγωνιστική (28-31/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
PROMPONAS BULLS VS. LOS GUERREROS 28/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. MIND MASTERS 31/1 ΤΡΙΤΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS BC VS. COBRA BC 29/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
AC TIMBERWOLVES VS. ΣΦΙΚΑ 31/1 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ