Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα Βορείου Ομίλου 2016-17 (Α΄ φάση)
2016-12-13 01:39:37

 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Βορείου Ομίλου του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (29-1/10)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. SPARTAN KINGS 29/9 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC        
BATMEN VS. BAD BOYS 1/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DETROIT PSISTONS VS. BLACK DRAGONS 30/9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 


2η Αγωνιστική (6-8/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. AIROTREL LAZIERS 8/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
BATMEN VS. SPARTAN KINGS 6/10 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DETROIT PSISTONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC        
BLACK DRAGONS VS. BAD BOYS 8/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

  

3η Αγωνιστική (13-16/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. BATMEN 15/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
DETROIT PSISTONS VS. AIROTREL LAZIERS 15/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLACK DRAGONS VS. SPARTAN KINGS 13/10 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BAD BOYS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 16/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

4η Αγωνιστική (20-31/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. DETROIT PSISTONS 31/10 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΡΕΝΤΗ 
BLACK DRAGONS VS. BATMEN 22/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. AIROTREL LAZIERS 23/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. SPARTAN KINGS 22/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

5η Αγωνιστική (3-6/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. BLACK DRAGONS 5/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. DETROIT PSISTONS 3/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BATMEN 5/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. AIROTREL LAZIERS 6/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

6η Αγωνιστική (10-13/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. BAD BOYS 12/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BLACK DRAGONS 13/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. DETROIT PSISTONS 10/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS VS. BATMEN 12/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

7η Αγωνιστική (17-20/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΡΕΚΛΕΣ VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. BAD BOYS 17/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
AIROTREL LAZIERS VS. BLACK DRAGONS 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BATMEN VS. DETROIT PSISTONS 20/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική (24-27/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTAN KINGS VS. ΡΕΚΛΕΣ 27/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. AIROTREL LAZIERS 26/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. BATMEN 26/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLACK DRAGONS VS. DETROIT PSISTONS 24/11 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (1-4/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AIROTREL LAZIERS VS. ΡΕΚΛΕΣ 4/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. BATMEN 1/12 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. DETROIT PSISTONS 3/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. BLACK DRAGONS 3/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

10η Αγωνιστική (8-11/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BATMEN VS. ΡΕΚΛΕΣ 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. DETROIT PSISTONS 11/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. BLACK DRAGONS 8/12 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. BAD BOYS 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

11η Αγωνιστική (15-18/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DETROIT PSISTONS VS. ΡΕΚΛΕΣ 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BATMEN VS. BLACK DRAGONS 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. BAD BOYS 18/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
SPARTAN KINGS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 15/12 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (12-15/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLACK DRAGONS VS. ΡΕΚΛΕΣ 14/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DETROIT PSISTONS VS. BAD BOYS 14/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BATMEN VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
AIROTREL LAZIERS VS. SPARTAN KINGS 12/1 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ

 

13η Αγωνιστική (19-22/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BAD BOYS VS. ΡΕΚΛΕΣ 21/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLACK DRAGONS VS. ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC 22/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
DETROIT PSISTONS VS. SPARTAN KINGS 19/1 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
BATMEN VS. AIROTREL LAZIERS 21/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

14η Αγωνιστική (26-29/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΕΟΝΤΙΟΣ BC VS. ΡΕΚΛΕΣ 28/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
BAD BOYS VS. SPARTAN KINGS 28/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
BLACK DRAGONS VS. AIROTREL LAZIERS 29/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
DETROIT PSISTONS VS. BATMEN 26/1 ΠΕΜΠΤΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ