Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Πρόγραμμα Κεντρικού Ομίλου 2016-17 (Α΄ φάση)
2017-01-09 02:47:35

 

Ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κεντρικού Ομίλου του BIG 2016-17.

 

1η Αγωνιστική (1-2/10)

                  ΧΡΩΜΑ ΦΑΝΕΛΑΣ:

         ΣΚΟΥΡΟ                      ΑΝΟΙΚΤΟ

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. SOUTHAFTON 1/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. AABC 2/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BROOKLIDES BC VS. VOULA VIKINGS 2/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
DRAGONS BC VS. MOSCHATO BULLS 1/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ

 


2η Αγωνιστική (1-2/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. WARRIORS 7/10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
BROOKLIDES BC VS. SOUTHAFTON 9/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
DRAGONS BC VS. AABC 6/10 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. VOULA VIKINGS 9/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

  

3η Αγωνιστική (15-16/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. BROOKLIDES BC 16/10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ
DRAGONS BC VS. WARRIORS 15/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. SOUTHAFTON 15/10 ΠΕΜΠΤΗ 21:15 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. AABC 16/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

4η Αγωνιστική (22-23/10)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. DRAGONS BC 22/10 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. BROOKLIDES 23/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
VOULA VIKINGS VS. WARRIORS 23/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
AABC VS. SOUTHAFTON 23/10 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

5η Αγωνιστική (5-6/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. MOSCHATO BULLS 5/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
VOULA VIKINGS VS. DRAGONS BC 5/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. BROOKLIDES BC 6/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. WARRIORS 6/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

6η Αγωνιστική (12-13/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. VOULA VIKINGS 12/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
AABC VS. MOSCHATO BULLS 12/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. DRAGONS BC 13/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 MIAΟΥΛΗ
WARRIORS VS. BROOKLIDES BC 13/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

7η Αγωνιστική (19-20/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC VS. ΑΑΒC 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. VOULA VIKINGS 19/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. MOSCHATO BULLS 20/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 MIAΟΥΛΗ
BROOKLIDES BC VS. DRAGONS BC 20/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

 

8η Αγωνιστική (26-27/11)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 27/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. WARRIORS 26/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. BROOKLIDES BC 26/11 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. DRAGONS BC 27/11 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ

 

9η Αγωνιστική (3-4/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
WARRIORS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 4/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. BROOKLIDES BC 3/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. DRAGONS BC 3/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
VOULA VIKINGS VS. MOSCHATO BULLS 4/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

10η Αγωνιστική (10-11/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BROOKLIDES BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 11/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
WARRIORS VS. DRAGONS BC 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO BULLS 11/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
AABC VS. VOULA VIKINGS 10/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

11η Αγωνιστική (17-18/12)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGONS BC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
BROOKLIDES BC VS. MOSCHATO BULLS 18/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
WARRIORS VS. VOULA VIKINGS 18/12 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
SOUTHAFTON VS. AABC 17/12 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ

 

12η Αγωνιστική (14-15/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO BULLS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 14/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. VOULA VIKINGS 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
BROOKLIDES BC VS. AABC 14/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
WARRIORS VS. SOUTHAFTON 15/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

13η Αγωνιστική (21-22/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
VOULA VIKINGS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 21/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. AABC 22/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. SOUTHAFTON 24/1 ΤΡΙΤΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
BROOKLIDES BC VS. WARRIORS 22/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

14η Αγωνιστική (28-29/1)

                

ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
AABC VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ BC 28/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
VOULA VIKINGS VS. SOUTHAFTON 29/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO BULLS VS. WARRIORS 28/1 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS BC VS. BROOKLIDES BC 29/1 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ