Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα League West
2016-10-20 09:22:38

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Elite West

Ανακοινώνουμε το Αγωνιστικό Πρόγραμμα της 2ης Φάσης του League West Ομίλου.

 

                                                  1η Αγωνιστική (1/2 - 7/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
HEAT VS. COBRA 6/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
SACATEMENTO VS. LOS GUERREROS 3/2 ΤΕΤΑΡΤΗ 20:45 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
MIND MASTERS VS. DRAGONS 6/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                  2η Αγωνιστική (8/2 - 14/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGONS VS. LOS GUERREROS 14/2 KΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. HEAT 13/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

                                                  3η Αγωνιστική (15/2 - 21/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. HEAT 20/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. COBRA 20/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 22:30 ΜΙΑΟΥΛΗ

 

                                                  4η Αγωνιστική (22/2 - 28/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. COBRA 27/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
SACATEMENTO VS. DRAGONS 22/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                 5η Αγωνιστική (29/2 - 6/3)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΕΑΤ VS. SACATEMENTO 5/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
LOS GUERREROS VS. MIND MASTERS 5/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ

 

                                                6η Αγωνιστική (7/3 - 13/3 και 14/3 - 20/3)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
COBRA VS. SACATEMENTO 7/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΗΕΑΤ VS. DRAGONS 20/3 KΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ

 

                                                7η Αγωνιστική (28/3 - 3/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SACATEMENTO VS. MIND MASTERS 28/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
COBRA VS. DRAGONS 30/3 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                 8η Αγωνιστική (4/4 - 10/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. SACATEMENTO 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
DRAGONS VS. MIND MASTERS 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
COBRA VS. HEAT 4/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                 9η Αγωνιστική (11/4 - 17/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
LOS GUERREROS VS. DRAGONS 16/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
HEAT VS. MIND MASTERS 16/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ

 

                                                 10η Αγωνιστική (18/4-24/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
HEAT VS. LOS GUERREROS 23/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
COBRA VS. MIND MASTERS 23/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                 11η Αγωνιστική (9/5 - 15/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SACATEMENTO VS. DRAGONS 9/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
COBRA VS. LOS GUERREROS 11/5 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                 12η Αγωνιστική (16/5 - 22/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SACATEMENTO VS. HEAT 18/5 TETAΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
MIND MASTERS VS. LOS GUERREROS 21/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                  13η Αγωνιστική (23/5 - 29/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGONS VS. HEAT 28/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
SACATEMENTO VS. COBRA 23/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                                   14η Αγωνιστική (30/5 - 5/6)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DRAGONS VS. COBRA 4/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
MIND MASTERS VS. SACATEMENTO 30/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ