Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Elite West
2016-10-20 09:22:38

 Αγωνιστικό Πρόγραμμα Elite West

Ανακοινώνουμε το Αγωνιστικό Πρόγραμμα της 2ης Φάσης του Elite West Ομίλου.

 

                                       1η Αγωνιστική (1/2 - 7/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLAZERS VS. CELTES 6/2 ΣΑΒΒΑΤΟ  18:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. SPARTANS 7/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. BATSOILONA 1/2 ΔΕΥΤΕΡΑ 20:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. YAYA 6/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                        2η Αγωνιστική (8/2 - 14/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΥΑΥΑ VS. ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 14/2 KΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. BATSOILONA 14/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
CELTES VS. SPARTANS 14/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. BLAZERS 13/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                         3η Αγωνιστική (15/2 - 21/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΒLAZERS VS. YAYA 21/2 KYΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
SPARTANS VS. ALLEY ΟΥΠΣ 20/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ΣΦΙΚΑ VS. ANAΛΩΣΙΜΟΙ 21/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ
CELTES VS. BATSOILONA 20/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                          4η Αγωνιστική (22/2 - 28/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTANS VS. YAYA 28/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS VS. ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 28/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. BATSOILONA 24/2 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
CELTES VS. ΣΦΙΚΑ 27/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                           5η Αγωνιστική (29/2 - 6/3)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΒΑTSOILONA VS. YAYA 5/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
CELTES VS. ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 5/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. ΣΦΙΚΑ 2/3 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
SPARTANS VS. BLAZERS 5/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                           6η Αγωνιστική (14/3 - 20/3)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΒΑΤSOILONA VS. BLAZERS 19/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
YAYA VS. ΣΦΙΚΑ 19/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. CELTES 16/3 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
SPARTANS VS. ANAΛΩΣΙΜΟΙ 19/3 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                        7η Αγωνιστική (21/3 - 27/3 και 28/3 - 3/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SPARTANS VS. BATSOILONA 21/3 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 23/3 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΥΑΥΑ VS. CELTES 3/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. BLAZERS 3/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ

 

                                          8η Αγωνιστική (4/4 - 10/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BATSOILONA VS. ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
YAYA VS. ALLEY ΟΥΠΣ 10/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
SPARTANS VS. ΣΦΙΚΑ 6/4 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
CELTES VS. BLAZERS 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                          9η Αγωνιστική (11/4 - 17/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
BLAZERS VS. ALLEY ΟΥΠΣ 17/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗΣ
BATSOILONA VS. ΣΦΙΚΑ 11/4 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
SPARTANS VS. CELTES 13/4 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. YAYA 16/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                            10η Αγωνιστική (18/4-24/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΥΑΥΑ VS. BLAZERS 24/4 KYΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
ANAΛΩΣΙΜΟΙ VS. ΣΦΙΚΑ 24/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
BATSOILONA VS. CELTES 24/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ALLEY ΟΥΠΣ VS. SPARTANS 20/4 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                            11η Αγωνιστική (9/5 - 15/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΥΑΥΑ VS. SPARTANS 14/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
ΒΑΤSΟΙΛΟΝΑ VS. ALLEY ΟΥΠΣ 14/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. CELTES 14/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. BLAZERS 14/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                           12η Αγωνιστική (16/5 - 22/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΥΑΥΑ VS. BATSOILONA 22/5 KYΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
ΒLAZERS VS. SPARTANS 22/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΣΦΙΚΑ VS. ALLEY ΟΥΠΣ 22/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. CELTES 16/5 ΔΕΥΤΕΡΑ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                           13η Αγωνιστική (23/5 - 29/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΦΙΚΑ VS. YAYA 29/5 KYΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS VS. BATSOILONA 29/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
CELTES VS. ALLEY ΟΥΠΣ 25/5 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. SPARTANS 28/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                            14η Αγωνιστική (30/5 - 5/6)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΒΑΤSOILONA VS. SPARTANS 5/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
BLAZERS VS. ΣΦΙΚΑ 5/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ VS. ALLEY ΟΥΠΣ 1/6 ΤΕΤΑΡΤΗ 22:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
CELTES VS. ΥΑΥΑ 4/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ