Γράψε την ομάδα σου στο Back In The Game τώρα!

Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Γράψου τώρα για την σεζόν 2020-2021!
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κύπελλο - Ζευγάρια ημιτελικών
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Κλήρωση Κυπέλλου (ημιτελικά)
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
Καλοκαιρινό τουρνουά BIG
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΓΗΠΕΔΑ για φιλικούς αγώνες
Ανακοινώσεις
Αγωνιστικό Πρόγραμμα Elite East
2016-10-20 09:22:38

Αγωνιστικό Πρόγραμμα League East

Ανακοινώνουμε το Αγωνιστικό Πρόγραμμα της 2ης Φάσης του Elite East Ομίλου.

 

                                            1η Αγωνιστική (1/2 - 7/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
DEVS VS. SOUTHAFTON 5/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. ΤΗΕ SAINTS 7/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. ΤΙΜΒERWOLVES 6/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:45 ΠΑΡΑΛΙΑ
MOSCHATO SLIPPERS VS. TΣΑΛΔΑΡΗ 7/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                            2η Αγωνιστική (8/2 - 14/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
 TIMBERWOLVES VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 13/2  ΣΑΒΒΑΤΟ  20:00  ΡΕΝΤΗ
 THE SAINTS VS.   SOUTHAFTON 13/2  ΣΑΒΒΑΤΟ  21:30  ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS  VS.   DEVS 12/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22:45   ΠΑΡΑΛΙΑ
 PROBONAS ANCIENTS VS.   MOSCHATO BULLS 14/2  ΚΥΡΙΑΚΗ  21:00   ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                           3η Αγωνιστική (15/2 - 21/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. OMΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO SLIPPERS 21/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. MOSCHATO BULLS 21/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. THE SAINTS 19/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:15 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. TIMBERWOLVES 20/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:45 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                           4η Αγωνιστική (22/2 - 28/2)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. THE SAINTS 26/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. SOUTHAFTON 26/2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. DEVS 27/2 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
TIMBERWOLVES VS. MOSCHATO SLIPPERS 28/2 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ

 

                                       5η Αγωνιστική (29/2 - 6/3)

 

OMAΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
TIMBERWOLVES VS. SOUTHAFTON 6/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. PROBONAS ANCIENTS 6/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. MOSCHATO SLIPPERS 6/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. THE SAINTS 4/3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:15 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                         6η Αγωνιστική (14/3 - 20/3)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. OMAΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. SOUTHAFTON 20/3 KΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. TIMBERWOLVES 20/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
THE SAINTS VS. MOSCHATO SLIPPERS 20/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. PROBONAS ANCIENTS 20/3 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                         7η Αγωνιστική (28/3 - 3/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
THE SAINTS VS. TIMBERWOLVES 1/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. SOUTHAFTON 2/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. PROBONAS ANCIENTS 1/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:15 ΠΑΡΑΛΙΑ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. DEVS 2/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

 

                                       8η Αγωνιστική (4/4 - 10/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
TΣΑΛΔΑΡΗ VS. MOSCHATO SLIPPERS 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΡΕΝΤΗ
TIMBERWOLVES VS. PROBONAS ANCIENTS 10/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. DEVS 8/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:15 ΠΑΡΑΛΙΑ
THE SAINTS VS. MOSCHATO BULLS 9/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:15 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                       9η Αγωνιστική (11/4 - 17/4)

 

OMAΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. THE SAINTS 16/4 ΣΑΒΒΑΤΟ  20:00 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO BULLS VS. PROBONAS ANCIENTS 17/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
ΤΣΑΛΔΑΡΗ VS. TIMBERWOLVES 17/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:30 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. MOSCHATO SLIPPERS 15/4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22:15 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                        10η Αγωνιστική (18/4-24/4)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. SOUTHAFTON 23/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:15 ΠΑΡΑΛΙΑ
MOSCHATO BULLS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 23/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:45 ΠΑΡΑΛΙΑ
TIMBERWOLVES VS. DEVS 23/4 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
THE SAINTS VS. PROBONAS ANCIENTS 24/4 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                          11η Αγωνιστική (9/5 - 15/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. PROBONAS ANCIENTS 13/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:15 ΠΑΡΑΛΙΑ 
THE SAINTS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 14/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:00 ΜΙΑΟΥΛΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. TIMBERWOLVES 15/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
DEVS VS. MOSCHATO BULLS 15/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                            12η Αγωνιστική (16/5 - 22/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
SOUTHAFTON VS. TIMBERWOLVES 21/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 21/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:30 ΡΕΝΤΗ
MOSCHATO SLIPPERS VS. MOSCHATO BULLS 22/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ
THE SAINTS VS. DEVS 22/5 ΚΥΡΙΑΚΗ 22:30 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                             13η Αγωνιστική (23/5 - 29/5)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
MOSCHATO SLIPPERS VS. THE SAINTS 27/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:00 ΡΕΝΤΗ
TIMBERWOLVES VS. MOSCHATO BULLS 28/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
PROBONAS ANCIENTS VS. DEVS 27/5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21:15 ΠΑΡΑΛΙΑ
SOUTHAFTON VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 28/5 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:15 ΠΑΡΑΛΙΑ

 

                                              14η Αγωνιστική (30/5 - 5/6)

 

ΟΜΑΔΑ Α VS. ΟΜΑΔΑ Β ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
TIMBERWOLVES VS. THE SAINTS 4/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΡΕΝΤΗ
SOUTHAFTON VS. MOSCHATO BULLS 5/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΡΕΝΤΗ
DEVS VS. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 4/6 ΣΑΒΒΑΤΟ 21:45 ΠΑΡΑΛΙΑ
PROBONAS ANCIENTS VS. MOSCHATO SLIPPERS 5/6 ΚΥΡΙΑΚΗ 21:00 ΠΑΡΑΛΙΑ